Case Study

Zobacz jak inni wykorzystali eQUEST w swojej pracy!

Wdrożenie eQUEST
jako narzędzia do analizy danych pacjentów ze zdiagnozowaną jaskrą.

Celem projektu było zebranie informacji epidemiologicznych związanych z potwierdzeniem założeń badawczych oraz analiza wniosków płynących z obserwacji grupy pacjentów z jaskrą pod kątem oceny profilu klinicznego i stosowanych schematów terapeutycznych.

czytaj więcej
Wdrożenie eQUEST jako systemu badawczego skupionego na poznaniu opinii i preferencji lekarzy pediatrii.

Projekt zakładał dotarcie do lekarzy pediatrów, zebranie danych oraz wykonanie raportu statystycznego z prezentacją wniosków służących do dalszej strategii komunikacji. Kolejnym etapem projektu było opracowanie mechanizmu komunikacji z wybrana grupą docelową, przygotowanie założeń umożliwiających angażowanie wybranej grupy docelowej przez 3 miesiące.

czytaj więcej
Wdrożenie eQUEST jako platformy wspierającej komunikację klienta z branżą sportową.

Projekt zakładał zebranie danych z klubów sportowych oraz siłowni, następnie na podstawie analizy opracowanie finalnych wniosków i rekomendacji związanych z mechanizmem angażowania i komunikowania się z wybranymi trenerami sportowymi.

czytaj więcej

Pobierz darmowy materiał

Chcesz pobrać darmowy materiał pokazujący jak szybko i skutecznie można skorzystać z eQuest

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Neo-Vinci Sp z o.o. z siedzibą w Mysiadle, ul. Aronii 10A. Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać informacje o nowościach, produktach i ofertach Firmy Neo-Vinci Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aronii 10A w mieście Mysiadło. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.