O nas

W branży medyczno-farmaceutycznej działamy już ponad 10 lat, skutecznie wdrażamy projekty mające na celu wsparcie działań marketingowych, dynamiczną poprawę sprzedaży oraz pomoc przy tworzeniu koncepcji biznesowej przedsięwzięcia.

Nasza oferta skierowana jest szczególnie do firm z sektora farmaceutycznego, medycznego, weterynaryjnego, FMCG oraz innych obszarów zbieżnych z oferowanymi przez nas rozwiązaniami.

Nasze kompetencje

Neo-Vinci łączy kompetencje strategiczne, kreatywne, technologiczne oraz sprzedażowe. Wszystko po to aby optymalnie wspierać klientów w ich potrzebach i wyzwaniach.

Strategiczne podejście

Każdy projekt jaki realizujemy rozpoczynamy od rozpisania strategii i planu jaki krok po kroku będziemy wspólnie z naszym klientem realizować. Wyznajemy zasadę, iż optymalnie dobrana strategia to 80% sukcesu danego projektu.

Kreatywne rozwiązania

Chcesz tchnąć życie w swój marketing? Skorzystaj z pomocy doświadczonego przewodnika jakim jest Neo-Vinci. Kreatywność to sztuka tworzenia i pasja, którą staramy się włożyć w każdy realizowany przez nas projekt.

Wsparcie technologiczne

Szybkie i fachowe wsparcie IT? Tak to możliwe! Skorzystaj z doświadczonego zespołu dla którego każde wyzwanie to pomysł na kolejną super aplikację lub kolejny super startup!

Działania sprzedażowe

Większość realizowanych przez nas projektów ma wspólny końcowy cel: zwiększenie sprzedaży. My wiemy jak to zrobić, co więcej narzędzia którymi dysponujemy robią to za nas 😊

Zarząd spółki

Artur Konefał

CEO

  • wykształcenie medyczne
  • całościowy nadzór nad rozwojem firmy/produktu
  • 8 lat doświadczenia w marketingu farmaceutycznym, dziesiątki zrealizowanych projektów

Dorota Konefał

Członek Zarządu Kierownik Projektów

  • wykształcenie psychologiczne
  • odpowiedzialność za działania związane z wytwarzaniem (produkcją, nadzorem nad podwykonawcami) produktu/usługi i jego wdrożeniem
  • opieka nad klientami, nadzór projektowy
  • 5 lat doświadczenia w branży farmaceutyczne